פרויקט נווה נוי - באר שבע

שם העיר: באר שבע
שכונה:
נווה נוי
אביסרור משה ובניו
חברת אביסרור משה ובניו הינה חברה קבלנית פרטית ומשפחתית אשר הוקמה בשנת 1978.
החברה עוסקת ביזום ובצוע של פרוייקטים למגורים ופרוייקטים ציבוריים בפריסה ארצית. תחילה ביססה החברה את מעמדה כחברת נדל"ן מובילה בבאר- שבע ובישובי הסביבה ועם הזמן, התרחבה פעילותה גם למרכז הארץ. כיום בונה החברה מאות יחידות דיור בפרוייקטים נדל"ניים ושכונות מגורים בבאר-שבע, גדרה, ירושלים, מודיעין ורחובות.

חברת אביסרור משה ובניו נמצאת בחזית הבניה כחברה מובילה בנגב.המובילות פילסה את הדרך לפריסה רחבה יותר וכיום החברה מעמיקה את חותמה באתרי בניה בכל רחבי הארץ.

הצמיחה העסקית וההתרחבות המקצועית אפיינו את השנים האחרונות בחברת אביסרור וזה בא לידי ביטוי בפריסת פרוייקטים באזורים שונים בארץ, פרוייקט "מערב רחובות", פרוייקט בציפור מודיעין, לאחר הצלחה שיווקית של פרוייקט קייזר מודיעין פרוייקט הקוטג'ים בעיר. 2 פרוייקטים בהר חומה, פרוייקט קוטג'ים בשכונת תלפיות בירושלים. כמו-כן פרוייקט מגורים ומסחרי בגדרה, ו – 3 פרוייקטים שונים בבאר שבע (מגדלי היוקרה – אביסרור בשד' רגר, מדורגי היוקרה – רמות, אחוזת אביסרור ) ושיתופי פעולה עם חברת דלק נדל"ן.

על מפת הבניה האיכותית בישראל יש לא מעט דגלי נוכחות של החברה. (באזור, באילת, באר-שבע, אשדוד, רחובות, מודיעין, ראשן העין, ירושלים ובקרוב שהם, אשדוד, אשקלון).
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם:
phone_in_talk 053-4266459
פרויקטים נוספים של אביסרור משה ובניו
ישוב: אשקלון
פרוייקט: אביסרור באגמים אביסרור על המים
חברה: אביסרור משה ובניו
ישוב: רחובות
פרוייקט: אביסרור במערב רחובות
חברה: אביסרור משה ובניו
ישוב: באר שבע
פרוייקט: צמרת אביסרור
חברה: אביסרור משה ובניו
ישוב: באר שבע
פרוייקט: גרנד אביסרור
חברה: אביסרור משה ובניו