פרויקט רותם שני - גני תקווה

שם העיר: גני תקווה
שכונה:
גנים
zoom_in
ההדמיה להמחשה בלבד
רותם שני - מתמקדים בכם
מציאת דירה התפורה למידותיכם אינה משימה פשוטה. יותר מדי פעמים כבר התפשרתם בעבר, אבל היום, אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים.
אתם ה"בלתי מתפשרים", שרוצים את הבית הנכון, בשכונה הנכונה עם הקהילה האיכותית ביותר. שמחפשים את פנינת הנדל"ן שעדיין לא הפכה להמונית, שמתאימה בדיוק בשבילכם.
לכן ברותם שני אנו שמים לנגד עינינו את התמקדות בכם, הלקוחות שלנו. זו הייחודיות שלנו: להבין לעומק את הצרכים שלכם ולבנות עבורכם את הבית שיתאים בדיוק לציפיותיכם.
להקים את פרויקטי הנדל"ן הטובים ביותר במיקומים אידיאלים אשר נבחרו בקפידה.
להתמקד בכם וליצור עבורכם סביבת חיים מיוחדת המותאמת לצרכים שלכם עד הפרט האחרון.
להגשים עבורכם חלום אישי של חוויית מגורים מושלמת.

במשך שני עשורים העניקה חברת רותם שני לאלפי רוכשים את הבית עליו חלמו. רותם שני הינה חברת נדל"ן המתגאה במוניטין כחברה מובילה המתמקדת בייזום פרויקטים, איתור קרקע פוטנציאלית ומקסום הפוטנציאל שניתן להפיק ממנה.
החברה נהנית מאיתנות פיננסית בשל הוותק והניסיון אשר צברה במהלך השנים ובזכות גיבוי נרחב של קרן הגשמה ומוסדות פיננסיים מובילים במשק.
האופי המיוחד של חברת רותם שני מניב פרויקטים ייחודיים, אשר מספקים את הערך האולטימטיבי לכל בעלי העניין ובראשם הדיירים. סטנדרט הבניה הגבוה, המיקומים המובחרים, התכנון החכם והמוקפד, תשומת הלב לפרטים והעיצוב יוצא הדופן ניכרים בכל פרויקט ופרויקט, ביניהם "מגדלי רותם שני" - שכונת המגורים המובילה ברעננה , פרויקט "הדר בגבעה" - מתחם מגורי היוקרה בשכונת רמב"ם בגבעתיים ו"גינות רותם שני" – פרויקט מגורים עטור פרסים בשכונת בצרון בתל אביב, בתכנונו של האדריכל דני לזר.
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם:
phone_in_talk 053-9377394