פרויקט ורד הכפר - כפר ורדים

שם העיר: כפר ורדים
חלום הזדמנויות חדש נפתח בפניכם בגליל
שכונת הקוטג'ים החדשה בלב כפר ורדים
קוטג'ים חד משפחתיים ודו משפחתיים 6, 8 חדרים – עכשיו במחירי השקה מיוחדים!


כפר ורדים - הסביון של הצפון!
מיום היווסדו בראשית שנות השמונים, נשמר באדיקות אופיו הפסטורלי של היישוב ועם השנים הפך להיות "הסביון של הצפון", המושך אליו אוכלוסיה איכותית מכל ערי האזור ואף מהמרכז. כפר ורדים ממוקם בליבו הירוק של הגליל המערבי, בגובה 650 מ' מעל פני הים, מול נוף גלילי מדהים. לא בכדי שומר היישוב מדיי שנה על מעמדו הרם בצמרת עשרת היישובים היוקרתיים בישראל, זאת הודות לקהילה האיכותית, לצביון הכפרי, לתשתיות המודרניות, לקוטג'ים עם הגגות האדומים והרחובות הקסומים הטובלים בירוק אינסופי. את סיפור ההצלחה משלימים מערכת חינוך מצוינת ומערך חיי קהילה המבטיחים איכות חיים לבני כל הגילאים.

ורד הכפר - הקוטג'ים
מתחם הקוטג'ים החדשים בפרויקט ורד הכפר ממוקם בלב ישוב כפר ורדים, ופותח בפניכם הזדמנות יוצאת דופן לאיכות חיים בבית חדש בלב הישוב הותיק. בורד הכפר מוצעים לבחירתכם 56 קוטג'ים דו משפחתיים וחד משפחתיים בני 6-8 חדרים, עם גינות גדולות ופיתוח סביבתי המשתלב בנוף הטבעי. לכל הקוטג'ים תכנון אדריכלי ייחודי, עיצוב פנים פונקציונאלי ומפרט טכני איכותי.

ורד הכפר - תכנון אדריכלי מושלם המשתלב בטבעיות בנוף
תכנון הפרויקט הופקד בידיו של האדריכל רון רוזן - המתמחה באדריכלות ובבנייה ירוקה, אשר זכה בפרסים על פרויקטים אותם תכנן במהלך השנים. בתכנון מתחם הקוטג'ים של ורד הכפר הושם דגש על השתלבות הפרוייקט בנוף הישוב הותיק, תוך מחשבה והתחשבות בטבע ובצרכי המשפחות. החלום לבית צמוד קרקע חדש, עם גינה פרטית הופך למציאות בלב כפר ורדים.

דירות 6-8 חדרים צמודי קרקע

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם:
פרויקטים נוספים של דרא חברה לשיווק נדל"ן, צ.פ ייזום ובנייה
ישוב: ניל''י
פרוייקט: הבית בנילי
חברה: צ.פ ייזום ובנייה
ישוב: תל אביב יפו
פרוייקט: AYA יפת 171
חברה: צ.פ ייזום ובנייה