פרויקט מגדלי ומדורגי צרפתי - ראשון לציון

צרפתי שמעון בראשון לציון – נותרו דירות אחרונות במגדל האחרון, כדאי להזדרז!

הפרויקט:
מגדלי צרפתי המתנשאים לגובה המרשים של 17 קומות, ייבנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כראוי לפרויקט של צרפתי שמעון - חברה גדולה ואמינה, בעלת ניסיון רב שנים וגב כלכלי חזק.
הדירות במגדלים גדולות ומרווחות ונהנות מהשילוב המנצח של תכנון אופטימלי, איכות בניה ומפרט טכני עשיר הכולל, בין היתר, מרפסות מרווחות וחנייה פרטית.
לבחירתכם במגדל השני מגוון דירות 5 חד' ופנטהאוזים מפוארים.

הסביבה הקרובה:
ל"מגדלי צרפתי" מיקום מושלם, בסמוך לתחנת הרכבת ראשונים וקניון עזריאלי ראשונים, אשר נמצאים במרחק הליכה רגלית קצרה. מרכז העיר גם הוא קרוב, כמו גם מרכזים מסחריים, מוסדות חינוך תרבות וספורט. הפרויקט טובל בשטחים ירוקים, מוקף שבילי אופניים וגינות נוי ומספק לדייריו חוויית מגורים איכותית ומפנקת בשכונה חדשה ומבטיחה.

מיקום השכונה:
הפרויקט נבנה בשכונת האירוס האיכותית. השכונה סמוכה למחלף ראשונים המאפשר נגישות מיידית לכביש 431, אשר נחשב לאחד מהצירים המתקדמים והמהירים במדינה ומקשר לנתיבי איילון, כביש 4, כביש 6 וכביש 1. כל אלו מקצרים משמעותית את המרחק לערים השכנות ומאפשרים גישה מהירה ונוחה לכל הארץ.

לצד "מגדלי צרפתי" תוכלו למצוא גם את "מדורגי צרפתי" – התגשמות חלום שכל כולו יוקרה ואיכות בלתי מתפשרת. תכנון הפרויקט שתי דירות בקומה בלבד ומרפסות ענקיות. המבנה המיוחד ומספר הדיירים הקטן, מבטיחים לכם אינטימיות וחוויית מגורים נדירה. בכל דירה במדורגים 3 כיווני אוויר לפחות וחללים מרווחים ומוארים. דירות 5 חדרים ענקיות, דירות גן עם בריכה פרטית, או דופלקסים מפוארים עם סלון בגובה 6 מטרים.


השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם:
פרויקטים נוספים של צרפתי שמעון
ישוב: ראש העין
פרוייקט: צרפתי בפסגות אפק קוטג'ים
חברה: צרפתי שמעון
ישוב: ירושלים
פרוייקט: צרפתי בפסגה
חברה: צרפתי שמעון
ישוב: אשקלון
פרוייקט: צרפתי באגמים
חברה: צרפתי שמעון