פרויקט קדמת נופר - עפולה

שם העיר: עפולה
קדמת נופר, מתחם היוקרה של עמק יזרעאל ממשיך להגדיר את סטנדרט היוקרה בעמק
עם מתחם חדש הכולל 4 בנייני בוטיק ייחודיים רק 14 דירות בכל מבנה, 2 דירות בקומה !


ועכשיו לרגל ההשקה – הטבה כפולה חסרת תקדים:
גם 80,000 ₪ הנחה ברכישת דירה !
וגם משלמים רק 99,000 ש"ח ואת היתרה לאחר מכירת הדירה הישנה!

בואו לראות 4 דירות מרהיבות לדוגמה !


"המתחם החדש" כולל 4 בנייני בוטיק מיוחדים רק 14 דירות בכל מבנה , 2 דירות בלבד בכל קומה, לבחירתכם- דירות 5 חדרים מרווחות ומתוכננות בקפידה עם מרפסות נוף גדולות ,דירות גן צמודות קרקע עם גינות גדולות ופנטהאוזים מפוארים עם מרפסות ענקיות .כל הדירות נבנות בסטנדרט בניה גבוה ומפרט עשיר -תו תקן של איכות חיים.

בקדמת נופר נמכרו עד כה, מעל ל-180 יח"ד , במרבית הפרויקט הסתיימה הבניה והדיירים אוכלסו , אכלוס יתרת הדירות ב"מתחם הקשתות" יהיה תוך 6 חודשים, המכירה בעיצומה !
"מתחם הקשתות", מתוכנן כקומפלקס מגורים פרטי בעל צביון של שכונה סגורה, המצטיין באדריכלות מודרנית ומרשימה, בקשת החיצונית מוצעות וילות דו- משפחתיות צמודות קרקע בנות 6 חדרים, כ-180 מ"ר + הצמדה וגינה של כ-140 מ"ר, עם תכנון יוקרתי ומפרט עשיר. בקשת הפנימית והאמצעית מוצעים בנייני בוטיק מדורגים, 10-12 דירות בכל מבנה, , מפרט יוקרתי, 2 דירות בלבד בקומה, דירות 5/6 חדרים גדולות, כ-146 מ"ר במפלס אחד + מרפסות ענקיות כ-36 מ"ר לנוף מרהיב, וכן דירות גן עם תיקרה גבוהה של כ-4.5 מטר בחלל המגורים ופנטהאוזים מפוארים במיוחד.

ב"מתחם הבניה הרוויה" נותרו למכירה 2 פנטהאוזים מפוארים ענקיים כ-190 מ"ר במפלס אחד + מרפסת בשטח של 90 מ"ר הצופה לנוף פנורמי מרהיב, עם אופציה ליהנות מבריכת גדולה במרפסת.

קדמת נופר משלבת את היתרונות של החיים הפסטורליים והשלווים בעמק יזרעאל עם נוחות החיים ברובע יזרעאל, דקות מתחנת רכבת העמק שהחלה לפעול לאחרונה, סמוך לגני ילדים, לבתי ספר ולפארק רחב ידיים, סמוך למרכז המסחרי "ביג" ולמרכז רפואי "העמק".

קדמת נופר תוכננה על ידי 'גבי טטרו אדריכלים ומתכנני ערים', שנחשב לאחד ממשרדי האדריכלים המובילים בארץ.
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם:
phone_in_talk 053-8096808
פרויקטים נוספים של דר נופרים
ישוב: קרית מוצקין
פרוייקט: NOFAR ARTOWER
חברה: דר נופרים