פרויקט קדמת נופר - עפולה

שם העיר: עפולה
קדמת נופר – מתחם היוקרה של עמק יזרעאל!
לבחירתכם: בנייני בוטיק מיוחדים -
רק 10 דירות בכל מבנה ווילות דו משפחתיות.
חדש - בואו לראות 3 דירות מרהיבות לדוגמה!
הטבה מיוחדת - 500,000 ₪ בריבית של 0% לשנה


קדמת נופר ברובע יזרעאל מתוכננת כקומפלקס מגורים פרטי בעלת צביון של שכונה סגורה, הכוללת שלושה מתחמי מגורים (דגמי A,B,C) שלכל אחד אופי ייחודי משלו. מתחמים אלה תוכננו כ”קשתות” המחזקות את תחושת הפרטיות והאקסקלוסיביות של המתחם, המצטיין באדריכלות מודרנית ומרשימה.

סטנדרט מגורים חדש בעמק יזרעאל
דגם A- וילה דו-משפחתית כ-180 מ"ר +הצמדה כ-135 מ"ר פנינה יוקרתית ואישית.
דגמי B/C - בנייני בוטיק ל- 10-12 משפחות בלבד, מפרט יוקרתי, רק שתי דירות בקומה ללא קיר משותף בניהם, 3 כיווני אוויר לכל דירה. דירות 5-6 חדרים גדולות כ-146 מ"ר במפלס אחד עם מרפסות ענקיות כ-36 מ"ר לנוף מרהיב, דירות גן 5-6 חדרים עם תיקרה גבוהה של כ-4.5 מ' בחלל המגורים וגינה גדולה ובקומות העליונות פנטהאוזים מפוארים במיוחד.

מיקום ונגישות
דיירי קדמת נופר נהנים מכל היתרונות של מיקום מתוכנן ומחושב-תחנת רכבת העמק נמצאת בהקמה ובמרחק דקות הליכה מהפרויקט.

בזכות כביש עוקף עפולה החדש נסיעה ישירה לרובע יזרעאל הפכה לנסיעה ללא כל עיכוב של עומסי תחבורה .הרובע ממוקם דקות נסיעה מכבישים מרכזיים – כביש 6 (חוצה ישראל) וכבישי גישה 60, 65 ו-75.

חינוך, בילוי ופנאי
קדמת נופר משלבת בין היתרונות של החיים הפסטורליים והשלווים בעמק לבין הנוחות שבקרבה לכל מה שטוב- קאנטרי קלאב, פארקים ירוקים ורחבי ידיים גני משחקים ומגרשי ספורט, מרכזי מסחר ובילוי (G בעמק), מערכת חינוך חדשה ומתקדמת לכל הגילאים - אשכול גני ילדים הוקם ובתי ספר חדשים בהקמה.

תכנון
פרויקט קדמת נופר תוכנן על ידי משרד גבי טטרו אדריכלים ומתכנני ערים. הנחשב לאחד ממשרדי האדריכלים המובילים בארץ, האחראי על מגוון פרויקטים יוקרה בארץ כמו מגדל האופרה בת”א.

מגוון
בסמוך למתחם הקשתות החברה בונה מתחם נוסף של כ-70 יח"ד בשני בניינים עם פיתוח מרהיב ביניהם לבחירתכם דירות 5 חדרים מרווחות עם מרפסות גדולות דירות גן ופנטהאוזים מפוארים. כל הדירות ייהנו ממפרט עשיר ויוקרתי כמיטב המסורת של דר נופרים.
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם:
phone_in_talk 053-8096808
פרוייקטים נוספים של דר נופרים
ישוב: קרית מוצקין
פרוייקט: נווה נופר
חברה: דר נופרים
ישוב: קרית מוצקין
פרוייקט: NOFAR ARTOWER
חברה: דר נופרים