פרויקט TWO LIKE נס ציונה - נס ציונה

שם העיר: נס ציונה
מעוז דניאל
מעוז דניאל - חברה קבלנית לבניה בע"מ הוקמה בשנת 1989, על ידי פינחס ורחל מלכה, כחברה לבניה ולעבודות הנדסיות.
עם השנים עברה החברה ליזמות ועוסקת בתכנון ובביצוע מגוון פרויקטים בתחומי המגורים, המסחר, המלונאות, התעשייה והבנייה הציבורית, כמו גם פרויקטים המיועדים לפינוי בינוי.

בנייה למגורים
במשך שנות פעילותה בנתה החברה אלפי דירות כאשר כל פרויקט מהווה נדבך נוסף בניסיון, בידע וביכולת הענקית של החברה המתמקדת בפרויקטים למגורים במספר מישורים:
בתחום זה פועלת החברה החל משלב איתור המגרש ורכישתו, דרך תכנון הפרויקט, השטחים הציבוריים כשבכללם הלובאים, תכנון מפורט של כל חללי הדירה וקביעת המפרט הטכני. כמו כן החברה משווקת ומוכרת את יחידות המגורים דרך מחלקת השיווק של החברה.

החברה אחראית גם על ביצוע פרצלציות ורישום הנכסים על שם בעליהם והן על ליווי הדייר לאורך כל תקופת הבדק והאחריות באמצעות מחלקת ההנדסה.

החברה יוזמת ומבצעת מספר רב של פרויקטים במסגרת תמ"א 38 על סוגיה השונים בערים רבות וביניהם: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, הרצליה, חולון ועוד,
פרויקטים במסגרת של חיזוק הבניין וביסוסו בפני רעידות אדמה, תוספת ממ"ד, תוספת קומות ושיפוץ כללי של הבניין בתוספת של מעלית, מרפסת שמש, וחניה פרטית.

תמ"א 38/2 – הריסת הבניין הישן בניית בנין חדש הכולל מפרט סטנדט גבוה. במסגרת זו ניתן לדיירים סל הטבות הכולל: קבלת דירה חדשה עם ממ"ד, מרפסת שמש, חניה פרטית, ומימון. (כל העלויות הכרוכות בכך) תכנון, שכר דירה לדיירים, עו"ד, שמאי ומפקח מטעם הדיירים.
• מעוז דניאל הינה בעלת סיווג קבלני מקצועי הגבוה ביותר בישראל - ג' 5.
• למעוז דניאל תו תקן איכות בינלאומי ISO 9002 .
• למעוז דניאל כוכבית גדולה לביצוע עבודות עבור משרדי הממשלה.
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם:
פרוייקטים נוספים של מעוז דניאל
ישוב: רעננה
פרוייקט: evergreen
חברה: מעוז דניאל