הבית בנילי - ניל''י

להגדלה לחץ
כל היום
 
הזדמנות שלא תחזור על עצמה!

בית דו משפחתי גדול 180 מ"ר עם גינה בהזדמנות של פעם בחיים החל מ- 1,750,000 ש"ח!!


בואו להגשים את החלום
לגור בבית פרטי עם גינה ממש בלב המדינה. זה חלום מציאותי לחלוטין.
אנו שמחים לארח אתכם בהרחבה החדשה של הישוב נילי - המקום בו ניתן להגשים את חלום הבית הפרטי במרכז הארץ, במחיר דירה ממוצעת במרכז הארץ ומבלי להתנתק ממקורות התעסוקה והבידור המרכזיים בישראל.

מרחבים של איכות חיים, 7 דק' ממודיעין
לקום בבוקר עם צבעי הזריחה בחלון, לצאת אל הגינה הרטובה מטל עם כוס הקפה הראשון, לשחק עם הילדים בכדור על הדשא, לקרוא את העיתון של שבת בערסל אל מול הנוף הפתוח, לארח חברים, בני משפחה ומכרים ולהינות מנגישות מקסימלית לצירי תנועה וכבישים מרכזיים: כביש 6, כביש 1, כביש 443 וכביש 431.
לקבל את כל השירותים הבסיסיים בישוב ואת השאר במרחק 7 דקות נסיעה ממודיעין. לחזור הביתה, אל השקט והמרחבים, להרגיש את הנוף, לנשום אוויר נקי. להרגיש שבחרתם טוב.

בית פרטי אמיתי בהזדמנות של פעם בחיים
בישראל 2013 כמעט ולא נותרו שטחים נרחבים לבניית בתים פרטיים. בהרחבה של נילי. אנו מאפשרים לכם לנצל הזדמנות אחת ויחידה: בית של 180-220 מ"ר במחיר ממוצע של דירת 4 חד' במרכז הארץ.
כל הבתים בהרחבה של נילי, בנויים באבן עם מפרט טכני עשיר ובתכנון אדריכלי ברמה הגבוהה ביותר, המאפשרת לכם לרכוש בית איכותי בלב שקט וליהנות ממנו לאורך שנים ארוכות.

סביבה אידיאלית לגדל את הילדים
הילדים שלכם יהיו מאושרים כאן... כשמערכת החינוך מסודרת ונתמכת ע"י הקהילה, עם מעון יום, גני ילדים ובתי ספר יסודיים (עד כיתה ח'). כשתלמידי התיכון זוכים להסעות למיטב התיכונים במודיעין, כשאחר הצהריים הם יכולים לבחור ממגוון עשיר של חוגים, הצגות, פעילויות, אולם תרבות, בריכה ותנועת נוער, הם בהחלט ייהנו לגור כאן . הסביבה האידיאלית בנילי, תאפשר לילדים שלכם להתרוצץ בחופשיות בישוב, להינות משפע של ילדים בכל שכבת גיל ולקבל חינוך וחינוך משלים ברמה הטובה בישראל.
הישוב הנו ישוב קהילתי חילוני, המונה כ-200 משפחות.
ישוב: קרני שומרון
פרוייקט: גני שמר
חברה: צ.פ בנייה
ישוב: כוכב יעקב
פרוייקט: נוף הרים
חברה: צ.פ בנייה
ישוב: ירוחם
פרוייקט: אירוס ירוחם
חברה: צ.פ בנייה
עיצוב אתרים   עיצוב אתרים